Loading color scheme

Ми пропонуємо

якісне будівельне обладнання в оренду! Вибрати обладнання

ФІЛІЙ
СПІВРОБІТНИКІВ
М2 РИШТУВАНЬ НА РІК
РОКІВ РОБОТИ

Про компанію

ЗМК «Атлант» спеціалізується на наданні в оренду будівельних риштувань, універсальних вишок-тур і компактних мініподмості. Все обладнання є в наявності і знаходиться на складах, наші співробітники допоможуть з підбором оптимальної комплектації. Риштування в оренду - це хороша можливість заощадити фінансові витрати при будівельних і оздоблювальних роботах. І оренда вишок тур, великий вибір моделей за доступною ціною, дає безмежні можливості для клінінгових компаній і оздоблювальних бригад.

  • Оренда - це вигідно. Оренда будівельних риштувань високої якості в оренду, дозволить не вкладати великі кошти в висотне обладнання при зведенні, ремонті об'єктів, що, в свою чергу, значно підвищить рентабельність. Компанія «Атлант» готова надати будівельне обладнання в оренду в будь-яких обсягах, для найбільших і складних об'єктів.
  • stroitel100.100Оренда - це просто. Риштування, вишки-тури в оренду на будь-який термін в будь-яких обсягах. Кожна деталь орендного обладнання в хорошому стані, цілісність і функціональна придатність кожної одиниці орендного обладнання гарантована. Взяти обладнання в оренду можна через офіційні філії компанії, які розташовані в Києві, Дніпрі, Львові та Одесі. А так же послуги оренди надаються в усіх містах України, доставка потрібного обладнання буде здійснюється з найближчого до вас складу. Терміни доставки вишок-тур в оренду і будівельних риштувань 1-2 робочих дня, терміни залежать від потрібного обсягу продукції і віддаленості до пункту доставки. Можливе і самовивезення продукції зі складів. Щоб оформити замовлення, а також для консультації з будь-яких питань, що стосуються оренди будівельного обладнання «Атлант», зв'яжіться з нашими менеджером з оренди зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті або через електронну пошту.

lesa2
0,75 грн. за кв.м.

Наша компанія пропонує будівельні риштування в оренду за ціною, нижчою за ринкову. З таким обладнанням значно підвищується рентабельність всього будівництва. Ця процедура актуальна для великих забудовників, що займаються зведенням складних об'єктів. Використання будівельних риштувань, найчастіше використовуються при будівництві споруд висотою від 2-х поверхів.

Найчастіше будівельні риштування використовують при виконанні зовнішніх робіт, включаючи: оздоблення фасаду; зведення стін; реставрацію приміщення.

viska
50 грн. в добу

Внутрішні опоряджувальні роботи передбачають використання абсолютно не громіздких, але більш універсальних в пересуванні конструкцій. Йдеться про вишки-тури. Компанія Атлант також пропонує взяти в оренду дане будівельне обладнання на вигідних умовах. У нас є широкий вибір вишок-тур, які будуть задовольняти будь-яким технічним вимогам замовників.

Вони призначаються для роботи на невеликій та середній висоті. Наша компанія надає в оренду вишки тури найскладніших конфігурацій, включаючи конструкції з майданчиком 2х2 метра, для максимально комфортної роботи будівельної бригади.

masterok
35 грн. на добу

Також у нас можна взяти в оренду міні-підмостки для будівництва. Ця послуга буде актуальна для невеликих і середніх будівельних компаній. Оренда дозволить організувати ремонтні та будівельні роботи без істотних витрат на придбання будівельного обладнання у власність.