Loading color scheme

Мініподмості в оренду

"Мастерок" в оренду - це просто!

Виберіть висоту для роботи:

ВИБЕРІТЬ КАТЕГОРІЮ ТОВАРІВ

 

Сучасний будівельний світ передбачає активне використання таких конструкцій, як міні-підмостки і пересувні підмостки. Якщо вам цікаво, які переваги мають дані пристосування, про них ми розповімо далі в статті.

Основна інформація

Пересувні підмостки – це спеціальні конструкції, які використовують для проведення будівельної, клінінгової і роботи в галузі реставрації. Велика популярність використання підмостків обумовлюється їх конструкцією. Завдяки своїй формі і конструкції, на підмостках зручно працювати, так як є місце для зберігання необхідних інструментів і маневреності.

Будівельникам комфортно працювати на підмостках, як виконуючи складну роботу, так і займаючись дрібними проектами. В основному підмостки пересувного типу включають в свій склад наступні елементи:

  • робочу платформу;
  • драбини;
  • огорожі.

Драбини від підмостків також можна використовувати в якості самостійної будівельної одиниці. Підмостки на колесах оснащуються функцією регулювання рівня настилу щодо перекриттів. Причому відрегулювати їх нахил можна в різному становищі. Ця конструктивна особливість дозволяє вести будівельні роботи на підмостки, перебуваючи на ділянках, що мають нерівний рельєф.

Класична конструкція риштовання пересувного типу складається з настилу, з'єднаного з балками сполучними скобами, а також канатного фіксатора. У деяких моделях підмостки монтують колеса, для зручного пересування по периметру будівлі або всередині приміщень такої громіздкої конструкції.

Незалежно від вибору споживача, підмостки будь-якого типу відрізняються простотою в експлуатації і легкістю складання. Для їх монтажу не знадобитися володіти спеціальними знаннями або спеціалізованою технікою. Велика частина риштовання здатна витримувати навантаження до 150-200 кг. Висота таких виробів може варіюватися від 2-х до 4-х метрів.

Підмостки пересувні виготовляються зі сталевих елементів, які пофарбовані полімерною фарбою. Так досягається стійкість виробу до невеликих механічних пошкоджень і атмосферних явищ у вигляді опадів. Тому дані конструкції відрізняються довгим експлуатаційним терміном.