Loading color scheme

Вишки тури в оренду

Вишки тури в оренду – це просто!

Пропонуємо 4 конфігурації вишок-тур «Атлант», які відрізняються між собою висотою, габаритами робочого майданчика і загальною вантажопідйомністю.

Виберіть розмір робочого майданчика:

ВИБЕРІТЬ КАТЕГОРІЮ ТОВАРІВ

Коли виникає потреба виконати технологічні роботи на висоті, зокрема, зведення будинку, не завжди у забудовника є можливість використовувати спеціальне обладнання. У таких випадках для зведення малоповерхових будинків або нового котеджу, допоможе оренда вишки тури.

Будівельні роботи, які проводяться на висоті не більш 20-ти метрів, можуть виконуватися за допомогою вишки тури. Її зручно взяти в прокат навіть на кілька днів. Вишки відрізняється міцною конструкцією, тому її використовують при висотних монтажних роботах. Сьогодні вишки з пересувним механізмом мають 100% сертифікацію, вони надаються в оренду разом із спеціалізованим обладнанням.

Якщо вам потрібна вишка тура в оренду, в першу чергу перевірте цілісність її комплектації. Для цього потрібно розуміти, з яких елементів складається дане пристосування. Конструкція вишки тури включає:

Раму основу на 4-х колесах, вона оснащена гальмівною системою.

  • Домкрати на гвинтах, які легко відрегулювати по висоті. Вони необхідні для нівелювання перепадів в процесі установки на нерівних поверхнях.

Актуальність оренди вишки тури.

Подібні конструкції можуть надаватися в оренду з різним технічним оснащенням. Кількість секцій у них не завжди однакове. Залежно від висоти монтажних робіт, можуть додаватися секції в вишку. Кожна секція являє собою плоску основу, яка має паралельне розташування по відношенню до сходів. По горизонталі встановлюються секції в спеціальні патрубки гантелей.

В окремих випадках вишку постачають із стабілізаторами або розкосами кутового типу, які надають обладнанню додаткову стійкість. Всі інструменти і необхідне обладнання персонал з легкістю розмістить на майданчику. Для більшого захисту робітників, на вишці передбачаються огороджувальні елементи.

Сьогодні вартість оренда вишки тури розраховується залежно від технічних характеристик такої конструкції і матеріалу її виготовлення. Також багато що залежатиме від розміру споруди. Вишки виготовляються зі сталі та алюмінію, кожен матеріал відрізняється своїми достоїнствами, які розглянемо далі:

  1. Алюмінієва конструкція. Володіє більшою легкістю. Вона проста в установці і транспортуванні. Такі вишки монтують в місцях, де відсутня необхідність встановлювати конструкції з високою міцністю.
  2. Сталева конструкція. Монтується в місця, де є необхідність установки посилених вишок. Як правило, ними користуються для робіт в особливо важких умовах, щодо будівельної професії.

Часто вишки тури поставляються в оренду разом з додатковими компонентами, серед яких: стяжки, стійки, перила огороджень і діагоналі, елементи каркаса і секцій. Всі вони виготовляються з тонкої сталі або труб з алюмінію, покритих порошковою фарбою.

При будівництві будівель на 1 поверх або проведення внутрішніх будівельних та оздоблювальних робіт, знадобитися орендувати вишку з висотою не більше 2-х метрів. Вартість оренди не буде дорогою, так як вишка має мінімальну кількість збірних деталей і монтаж / демонтаж конструкції здійснюється гранично швидко.

Для будівельних робіт, які будуть виконуватися на більшій висоті, знадобитися використовувати більш міцну вишку. Можливо, доведеться взяти в оренду вишку з стабілізаційними прутами в великій кількості, які використовуються в якості кріплення вишки і безпеки працівників. Вишки дозволяє проводити не тільки забудову, ремонт, оздоблення, а й роботи в інших сферах діяльності.

Дуже часто подібні конструкції використовують в сфері енергетики і нафтової промисловості. Високу вишку-туру з рухомою конструкцією легко використовувати для пересування по стелажах. Таким чином, вдається отримати доступ до верхніх ярусах в приміщеннях складського типу.

Які деталі варто враховувати, замовляючи оренду вишки тури?

Перш ніж брати таку конструкцію в оренду, потрібно визначити для себе сферу її використання. Насамперед варто визначитися з висотою конструкції, з якого матеріалу вона повинна бути зроблена, якими конструктивними особливостями володіє, включаючи габарити, кількість секцій і т.д.

Вишки в оренду – це вигідна пропозиція для вагомого скорочення терміну будівництва різного типу. Такі конструкції підійдуть для зведення малоповерхових будинків, а також для виконання великої забудови на кілька поверхів.